Përsëri aksident në Qafë Gjashtë, ambulanca drejt vendngjarjes

04/05/2212:00

Shperndaje:

Një aksident ka ndodhur para pak castesh në Qafë Gjashtë, një vend ky burim i shpeshtë aksidentesh.

Sipas informacioneve të para, aksidenti ka ndodhur mes një automjete dhe një motociklete.

Ambulanca është nisur drejt vendngjarjes.

KOMUNIKATA E POLICISË

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 04.05.2022, në vendin e quajtur “Freskia”, Qafë-Gjashtë, Sarandë, automjeti tip “Volsvagen”, me drejtues shtetasin A. A., është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin F. L.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shoferi i motomjetit shtetasi F. L., i cili ndodhet në Spitalin e Sarandës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.