Përkujtohen në Mursi të vrarët dhe persekutuarit përgjatë regjimit komunist – VIDEO

20/09/2219:54

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.