Përfundon numërimi i votave për kandidatët në Qarkun Vlorë. Votat për PS, PD dhe LSI

28/04/2120:39

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.