PDIU nesër takime në Konispol, Delvinë dhe Sarandë

09/06/1714:18

Shperndaje:


 Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitetet ditën e nesërme intesifikon fushatën në zonën e Sarandës, Delvinës dhe Konispolit.
Gjatë ditës së nesërme PDIU ka planifikuar të zhvillojë takime elektorale në këto zona me pjesmarrjen e Shpëtimin  Idrizit dhe Tahir Muhedinit.
Në mbrëmje  në orën 19.00, Kryetari i PDIU Shpëtim Idrizi dhe kandidatët për deputetë të PDIU  Qarku Vlorë, , do të organizojnë takimin elektoral me banorë dhe zgjedhës të Sarandës tek sheshi i Limanit në qytetin e Sarandës.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.