Pas Ksamilit, edhe Gjashta propozon për Bashkinë. Emrat më të votuar

15/07/2019:25

Shperndaje:


Pas mbledhjes së pasdites në Ksamil, demokratët kanë zhvilluar mbledhjen në Gjashtë, ku janë  propozuar  emrat për kandidatë për kryetar bashkie nga kandidatët për deputetë.
Edhe tek demokratët e Gjashtës ka dominuar  propozimi i demokratëve për Armando Magllarën si kandidat për kryetar bashkie.

Propozimet për kandidatë për kryetar bashkie: Armando Magllara,  Lina Vaso, Arben Guga, Shpetim Ahmeti, Kreshnik Bozho dhe Bejdo Cela.

Propozimet për kandidatë për deputetë: Ylli Piro, Jolio Dine, Dashamir Tahiri, Zana Piro, Skerdilajd Sulozeqi, Manjola Cikuli etj.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.