Pas ankesës qytetare në Saranda Web, punonjësit e Bashkisë i përvishen punës

21/07/2112:02

Shperndaje:

Pas ankesës së dërguar në Saranda Web nga qytetarët në lidhje me dëmtimin e rrugës në Rrugën e Flamurit, ka ardhur edhe reagimi i Bashkisë Sarandë.

Ditën e sotme punonjës të Bashkisë Sarandë i janë përveshur punës, duke bërë edhe riparimin e rrugës së dëmtuar.

Dëmtimi i rrugës dhe mungesa e sinjalistikës bënte që shumë automjete të “binin në grackën” e hapur pranë një pusete në Rrugën e Flamurit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.