Panik nga tërmeti në zonat e Sarandës, Delvinës, Finiqit dhe Konispolit

21/11/196:55

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.