Pamje mahnitëse të ishujve të panjohur në Sarandë – VIDEO me drone

Pamje mahnitëse të ishujve të panjohur në Sarandë – VIDEO me drone.
Pamje me dron e ishujve Tongo dhe Stil në Kepin e Stillos realizuar nga Fation Plaku.

 

 

Spread the love
  • 16
    Shares
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish