OSHEE njofton banorët e Delvinës dhe fshatrave: Nesër do u fikim dritat

24/03/2219:06

Shperndaje:

OSHEE Rajoni Gjirokastër nëpërmjet një postimi në facebook njofton banorët e Delvinës dhe fshatrave të kësaj zone se ditën e nesërme nga ora 9:00 deri në 15:00 nuk do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Ne daten 25/03/2022 nga ora 09:00’ deri ne oren 15:00’, do te kete remont ne Nenstacionin Delvine. Zonat qe mbeten pa energji ne Rrethin Sarande / Bashkine Delvine, Bajkaj, Vane, Palavli, Vergo, Fush Veri, Kakodhiq, Bashaj, Senic, Tatzat, Isak, Kalasë, Bamatat, Rusan, Stjar, Mavropull, Shijan, Karahaxh, Lefterhor, Kakodhiq, Varfaj.

Falenderojme abonentet per mirekuptimin 🙏 , përfundon njoftimi i OSHEE Rajoni Gjirokastër.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.