OSHEE njoftim për ndërprerje të energjisë elektrike nesër. Zonat që mbeten pa energji

03/10/2220:07

Shperndaje:

OSHEE ka publikuar në facekook një njoftim për abonentet Bregdet.

Ne daten ne daten 04/10/2022 ne oret 8:00’ – 15:00’ do te kete stakim te energjise elektrike ne N/stacionin Bunec per arsye remonti.

Gjate kesaj kohe pa energji mbetet N/stacioni Bunec, si dhe Kabinat 35/0.4kV Krekez, Shen Vasil dhe Hec Bunec.

Zonat qe mbeten pa energji ne Rrethin Sarande: Zonat Borsh, Lukove, Coraj, Fterre, Piqeras, Sasaj, Krekes, Shen Vasil, Nivice Bubar.

Falenderojme abonentet per mirekuptimin 🙏 – përfundon njoftimi i OSHEE.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.