Oltion Çaçi takim me mësues të Gjashtës, Çukës dhe Berdeneshit

27/04/2320:33

Shperndaje:

Oltion Çaçi takim me mësues të Gjashtës, Çukës dhe Berdeneshit.

Oltion Çaçi: Së fundmi pata kënaqësinë të prezantoj një pjesë të vizionit tim para një grupi mësuesish të nderuar. Një nga prioritetet e platformës time është krijimi i një modeli policentrik për qytetin, që promovon zhvillimin e qëndrueshëm dhe siguron shpërndarje të barabartë të burimeve. Përveç kësaj, jam i përkushtuar për rritjen e investimeve dhe zhvillimin e turizmit në qytetin tonë.

Unë besoj se Saranda ka nevojë për një model të ri zhvillimi të bazuar në një plan strategjik dhe se ky vizion mund të realizohet duke bashkëpunuar me të gjithë ju.

Ju ftoj të gjithëve të bashkoheni me mua në çdo takim dhe event në terren për të mësuar më shumë rreth programit dhe si mund të punojmë së bashku për të ndërtuar një të ardhme premtuese për Sarandën.

Për të mësuar më shumë rreth programit gjithashtu vizitoni faqen time zyrtare në oltioncaci.com. Faleminderit dhe mezi pres t’ju takoj të gjithëve! – shprehet Oltion Çaçi


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.