Nuk duam më lekë! Drejtori në Sarandë kërkon seks përkundrejt punësimit

08/03/2413:02

Shperndaje:

Një rast skandaloz, ku përkundrejt punësimit kërkohet seks, është regjistruar në Sarandë. Mesa duket drejtuesit e institucioneve janë mykur në para dhe nuk kërkojnë më lekë përkundrejt punësimeve, por favore seksuale.

Burime konfidenciale të Saranda Web bëjnë të ditur se rasti ka ndodhur pasi një grua ka kërkuar të punësohet në një institucion dhe pas komunikimeve që ka patur me drejtuesin e institucionit, ai i ka thënë se mund të punësohet vetëm nëse pranon të bëj seks me të.

Ngjarja është filmuar dhe pritet të publikohet së shpejti në një prej emisioneve investigative.

Gjithashtu bëhet e ditur se ky rast është denoncuar edhe në Komisariatin e Policisë Sarandë.

Ende nuk bëhet i ditur emri i drejtorit dhe institucionit që ai drejton.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.