Njoftim punësimi në “Backery PRIMERA FOOD House” në Ksamil. Ofrohet akomodim

22/05/2415:44

Shperndaje:

“Backery PRIMERA FOOD House” në Ksamil kërkon të punësojë:

– Shitëse
– Kamarier/e
– Ndihmës kuzhinier/e

– Mjeshtër për doner
– Punonjëse për pastrim
– Shofer për shperrndarje

Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme

Akomodimi i siguruar
Kontakt: +355693603197 Viber & Whatsapp


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.