Nis kthimi i protestuesve nga Saranda

16/02/1914:42

Shperndaje:


Militantët dhe mbështetësit e opozitës, të cilët kishin udhëtuar nga Saranda drejt Tiranës, kanë filluar largimin nga protesta.
Saranda Web mëson se një pjesë e personave që kishin udhëtuar me automjete personale janë nisur në rrugën e kthimit drejt Sarandës.
Në Tiranë vazhdojnë të mbeten ata persona të cilët kanë shkuar me autobus, për të cilët ende nuk është marrë vendimi se cfarë do të bëjnë, do të vazhdojnë të qëndrojnë në sheshin përpara kryeministrisë apo do të kthehen drejt Sarandës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.