Ngjarje e rëndë në Finiq gjatë gjuetisë

05/02/1821:14

Shperndaje:


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, pasi një 45-vjeçar nga Finiqi, ka plagosur pa dashje hallën e tij.
Lajmin e bën me dije specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, të cilët kanë vënë në pranga shtetasin J.XH, 45-vjeç, banues në Finiq.
Sipas policisë, 45-vjeçari ka qëelluar me armën e gjahut të cilën e kishte pa lejen e organeve komeptente, dhe si pasohjë ka plagosur hallën në fytyrë, shtetasen Z.M.
Bëhet me dije, se shtetasja Z.M ndodhet jahstë rrezikut për jetën, pasi ka marrë plagë të lehta. Policia ka arrestuar 45-vjeçarin dhe ka sekuestruar armën.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.