Nga Borshi në Vrion, OSHEE njofton për ndërprerje të energjisë elektrike

13/04/228:48

Shperndaje:

Nëpërmjet një publikimi në facebook OSHEE njofton për ndërprerje të energjisë elektrike më datë 15 Prill.

Ne daten 15/04/2022 nga ora 09:00’ deri ne oren 15:00’, do te kete remont ne Nenstacionin Sarande e vjeter.

Gjate kesaj kohe pa energji mbetet N/stacioni Saranda e vjeter , Nenstacioni Bunec, si dhe Kabinat 35/0.4kV Krekez, Shen Vasil, Ikeral, Hec Bunec.

Zonat qe mbeten pa energji ne Rrethin Sarande / Zonat Borsh, Lukove, Coraj, Fterre, Piqeras, Sasaj, Krekes, Shenvasi, Nivice bubar, Berdenesh, Bateri, Bashkia Sarande, Çuke. Metoq, Gjashte, Shelegar, Bashkia Finiq, Bregas, Vrion, Vromero.

Falenderojme abonentet per mirekuptimin, thuhet në njoftimin e OSHEE.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.