Nesër në 10:00 mbyllen hyrje-daljet me Greqinë me autobus dhe avionë, kaloni vetëm nëse jeni me makinë

13/03/2017:45

Shperndaje:


Pas pezullimit të fluturimeve me Italinë, kryeministri Edi Rama njoftoi se nesër në orën 10:00 do të mbyllen hyrje-daljet edhe me Greqinë përmes linjave të transportit ajror dhe tokësor me autobus.

“Duke nisur nga dita e nesërme në orën 10.00 mbyllen hyrje – daljet me Greqinë përmes linjave të transportit ajror dhe tokësor me autobus!
Frikë aspak, kujdes po!” shkruan Rama.
Të vetmit që mund të kalojnë janë ata që udhëtojnë me veturë, pra nuk lejohet udhëtimi me linjat e autobusit dhe avionët.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.