Neranxi

17/05/1715:11

Shperndaje:


Neranxi 13549045_10202089871285185_1359161659_oKompania Neranxi ka 20 vite që zhvillon aktivitetin e saj dhe është kompania më e madhe në importin dhe përpunimin e lëndëve të para të industrisë ushqimore për pasticeri, gelateri, prodhime brumi, restorante, ushqime aziatike dhe meksikane, produkte për bare dhe kokteile, erëza dhe fruta të thata, ambalazhe plastike dhe alumini, linjë prodhimi për kuti tortash, picash si dhe shërbime të tjera të fushës së industrisë ushqimore dhe asaj tregtare. Kompania ka një rrjet të gjerë tregtar magazinash dhe dyqanesh në Tiranë, Sarandë dhe në gjithë Shqipërinë.
Autostrada: Tirane-Durres,Km 7,Yrshek
Tel:+355 42 4065 500501;
Fax:+355 48 200 419
e-mail:neranxi@neranxi.al
www.neranxi.al
Adresa:Rruga:” Abedin Dino”. Sarande
Facebook: N&N Sh.p.k Neranxi Sarande
tel.:085 224 954
cel.:+355 68 40 300 8913517819_10202089871125181_537435083_o (1)13521693_10202089871205183_1664409454_n (1)13552573_10202090142811973_380717268_nneranxi


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.