Në prag të sezonit, rrugët me gropa të panumërta dhe trotuarë të dëmtuar…

06/05/2218:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.