Ndërpritet kalimi në Lundrën e Butrintit për shkak të remontit

22/03/1919:03

Shperndaje:


NJOFTIM: Për shkak se tek Lundra në Butrint do të kryhet remont teresor i saj, duke nisur nga data 23 mars deri në datën 1 prill nuk do të jetë në sherbim për mjete e qytetarë.

Stafi i Lundrës, duke kërkuar mirëkuptimin e kalimtarëve nga Kanali i Vivarit, njofton se kalimet arltenative për udhëtarët janë akset Sarandë – Livadhja – Konispol dhe Sarandë – Pllakë – Xarrë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.