Ndahet nga jeta Serjan Balili, një nga figurat e njohura të Arsimit në rajonin e Sarandës

21/01/2210:33

Shperndaje:

Është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare Serjan Balili, një nga figurat e njohura te Arsimit në rajonin e Sarandës.

Si ish mësues dhe ish drejtues I arsimit, Serjan Balili, kontribuoi për shumë vite për edukimin dhe iluminimin e mijëra nxënesve së bashku me një gjeneratë të shquar të arsimtarëve në rajonin e Sarandës.

VarRimi bËhet sot (të premten) në orën 14:00 në varrezat e Tufinës në Tiranë

Saranda Web shpreh ngushëllimet familjes dhe të afërmve të Tij.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.