Misteri i kufomës së gjetur në një kanal në Vrion

18/12/1817:28

Shperndaje:


 

Një person është gjetur i mbytur në një kanal në Vrion, bashkia Finiq, mbrëmjen e sotme.

Trupi i pajetë është parë nga kalimtarët të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë.

Trupi është nxjerrë me vështirësi nga kanali, pasi ishte i mbuluar nga ferrat.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës si dhe shkaqet e ngjarjes. Policia vijon hetimet.
 Mendohet kufoma i perket nje personi mashkull rreth 45 vjec dhe se ka disa dite ne uje.
 Ne trupin e viktimes nuk dukej te kishte shenja dhune 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.