Mbyllet zyrtarisht procesi i votimit në Sarandë, Delvinë, Konispol dhe Finiq

14/05/2318:12

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.