Masat e reja/ Ndalim të lëvizjes në orën 20:00! Shkollat e mesme në 10 bashki mësim online

10/02/2114:33

Shperndaje:


Komiteti Teknik prezanton masat e reja shtrënguese.
“Ndalimi i qarkullimi t nga ora 20:00 deri në 06:00 për 14 ditë, duke filluar nga nesër deri më 25 shkurt. Ndalimi i aktivitetet të të bareve dhe restoranteve nga ora 20:00 deri në 06:00

Shkollat e mesme në zonat e riskut të lartë, Tiranë, Fier, Vlorë, Berat, Durrës, Gjirokastër, Lezhë, Lushnje, Pogradec dhe Kamëz do aplikojnë skenarin online

Sezoni i provimeve për universitetit rekomandohet të zgjatet, kombinim online dhe në monitor i provimeve”, tha Manastiliu.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.