LAJMI i FUNDIT: Vrasje me arme ne Ksamil

11/12/1618:23

Shperndaje:


Rreth orës 17:40, është qëlluar me armë zjarri një shtetas, i cili ka gjetur vdekjen !
Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka konstatuar se në fshatin Ksamil të Sarandës, persona të pa identifikuar ende kanë qëlluar me armë zjarri shtetasin A.Xh., rreth 53 vjeç, banues në Ksamil, i cili për shkak të plagëve të marra në trup ka ndërruar jetë disa minuta më vonë.
Ngjarja ka ndodhur në oborrin e banesës së këtij shtetasi, ky dyshohet se krimi është kryer me armë zjarri të llojit “Automatik”.
Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Policia ka ngritur grupe të posacme kontrolli për krehjen e zonës përreth me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.vrasja-e-ksamilit

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.