KSAMIL: E vjedhin dhe e rrahin ne shtepine e tij

12/01/1811:46

Shperndaje:


Ksamil
Tre persona të maskuar dhe te pajisur me armë zjarri, kanë hyrë një banesë ku e kanë rrahur dhe lidhur të zotin e shtëpisë.
Shërbimet Policore kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se: Në Ksamil, rreth orës 07:30, në banesën e shtetasit P.L., (ndërtesë tre katëshe, e cila përdoret si shtëpi pushimi gjatë sezonit veror), kanë shkuar tre shtetas të maskuar e të armatosur me armë zjarri, të cilin e kanë rrahur e goditur me qytën e armës dhe e kanë lidhur.
Autorët e maskuar i kanë marrë çelsat e banesës dhe kanë hyrë për të vjedhur. Më pas i kanë marrë dhe mjetin tip “Benz”, me targa AA 322 DP, dhe janë larguar. Policia ka ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.