KS Butrinti publikon videon: Penalltia që hodhi poshtë djersën e çunave në Pogradec

24/02/2219:44

Shperndaje:

Faqja e tifozerisë sarandjote KS Butrinti ka reaguar ashpër ndaj arbitrimit në takimin Pogradeci – Butrinti, takim i cili përfundoi me humbjen e Butrintit 1-0

Penalltia që hodhi poshtë djersën e çunave në Pogradec. Vazhdon lufta ndaj Butrintit dhe politika anti Sarandë nga mjeshtrat e federatës shqiptare të futbollit. Arbitra ordinera“, shkruhet në faqen KS Butrinti, duke publikuar edhe videon e momentit të penalltisë.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.