Kryetari i MEGA Kristo Kiço: Të respektohet e drejta e vetdeklarimit të përkatësisë etnike dhe fetare

22/09/2317:32

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.