Kryebashkiaku Adrian Gurma: Përfunduam dizinfektimin dhe dizinsektimin

05/08/208:34

Shperndaje:


————-
Nëpërmjet një statusi në facebook, kryebashkiaku i Sarandës Adrian Gurma ka njoftuar se ka përfunduar procesi i dizinfektimit dhe dizinsektimit në të gjithë territorin e Bashkisë Sarandë.
STATUSI:

Jemi duke përfunduar në këto momente proçesin e dezinsektimit⛔️🦗🦟🎄dhe të dezinfektimit🌳🌴👩‍🚀🚛 të hapësirave publike,rrugëve lulishteve e parqeve në Sarandë,pasi e permbyllëm më parë këtë proçes në Ksamil e në pjesën tjetër të territorit të Bashkisë.
Punojmë për një ambient më të pastër, shkruan Adrian Gurma.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.