Kreu i Kadastrës Sarandë jep dorëheqjen. Ardian Kola: Angazhim total për zgjedhjet e 2021

20/07/2019:32

Shperndaje:


.
Ardian Kola, kreu i Kadastrës së Sarandës ka dhënë ditën e sotme dorëheqjen nga detyra pas drejtimit prej më shumë se 14 muaj të Kadastrës së Sarandës.
Ardian Kola është njëherësh drejtues i degës lokale të Partisë Socialiste në Sarandë në mandatin e tij të dytë.

Burime të Saranda Web mësojnë se dorëheqja, e cila vjen 9 muaj përpara zgjedhjeve parlamentare, lidhet pikërisht me përgatitjet dhe angazhimin total të tij në organizimin e partisë dhe fushatën elektorale me synim fitoren e zgjedhjeve të 2021.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.