Kreu i emëruar i PD Sarandë ndërron bravën dhe largohet, paditet në Polici

17/12/2116:48

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.