Kompania Globe kërkon të punësojë Menaxher/e dhe Specialist/e Shitjesh në Sarandë

25/09/2316:48

Shperndaje:

Kompania Globe kërkon të punësojë për dyqanin e Sarandës Menaxher/e dhe Specialist Shitjesh.

Kushtet e punës:

-Pagesë e kënaqshme
-Orar zyrtar pune
-Kushte shumë të mira pune.

KONTAKT: 0676027237


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.