Kompania Deutschcolor kërkon Agjente Shitjeje në Sarandë

13/08/2010:36

Shperndaje:


Kompania Deutschcolor, pas nje partneritet disa vjecar me DELTA GROUP, ka ndertuar ne Shqiperi fabriken e saj nga me modernet ne Ballkan, me nje teknologji gjermane te avancuar per prodhimin e bojerave ekologjike e shume produkteve te tjera.
Deutschcolor eshte I hapur te mireprese cdo person energjik me vullnetin e mire ndaj kompanise, duke I dhene mundesi gjithesecilit te realizoje objektivat e tij personale ne aspektin professional.
Në fokusin tonë primar, janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrës në ambjentin e punës.
Gjithashtu vlerësimi sipas një skeme motivimi në referencë të performancës dhe vjetërsisë në punë janë një tjetër politikë sociale e grupit tonë.
Është kënaqësi për ne të mirëpresim kandidatë që na vlerësojnë dhe dëshirojnë të jenë pjesë e Deutschcolor.
Për këtë, ju ftojmë të aplikoni për pozicionin: Agjente Shitjeje Sarande
Kriteret që duhet të përmbushin kandidatet:
 – Arsim i mesëm/ i lartë.
 – Mosha e preferuar 23 – 35 vjec.
 – Eksperiencë të mëparshme në shitje.
 – Aftësi menaxhimi dhe organizimi.
 – Vendbanimi Sarande
 – Lejë drejtimi automjeti.
Si të aplikoni:
Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dërgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese,duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën elektronike: hr@deutschcolor.de
Me miresjelje ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore, DELTA GROUP.
Tek ne CV-ja juaj eshte e sigurte dhe do te trajtohet me konfidencialitet te plote.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.