Kishte shkuar për peshkim, bie nga shkëmbi 20 metër

25/04/1921:17

Shperndaje:


Sarande, shkon per peshkim, bie nga lartesia dhe vdes.
Ngjarja ka ndodhur dy ore me pare ne plazhin e Manastirit ne nje zone shkembore.
Dy persona kane qene duke peshkuar, kur njeri prej tyre ka humbur ekuilibrin dhe ka rene nga nje lartesi prej 20 metrash. Eqerem Zeneli, 71 vjec, banues ne Sarande.
Ne ndihme te tij ka shkuar policia, ambulanca, zjarrfikesja por ka qene e pamundur nderhyrja.
Ka shkuar skafi i policise kufitare dhe ka terhequr te plagosurin duke e sjelle ne portin e Sarandes e me pas ne spital ku ka nderruar jete.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.