Kërkohen punonjës për sezonin Prill – Tetor 2023 në restorant-piceri në qendër të Sarandës

01/02/2318:41

Shperndaje:

Kërkohen punonjës për sezonin Prill – Tetor 2023 në restorant-piceri në qendër të Sarandës

Shofer me Leje Drejtimi D (punësim gjithëvjetor brenda Sarandës)

Kuzhinier/e për pasta/tigane

Zgarist/e

Ndihmës/e kuzhine

Picjer

Pjatalarëse paradite/pasdite

Sanitare paradite

Ndihmës/e Kamarier (me dhe pa eksperiencë)

Kamarier/e me eksperiencë

Banakier/e

Shitëse akullore / ushqimi në banak

Kontakt: 0692665358


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.