Kapiteni i ekipit të Delvinës: Butrintit i urojmë suksese, por në Delvinë mbetemi të pamposhtur

05/12/2016:53

Shperndaje:


.
Kapiteti i ekipit të Delvinës Hari Imeri pas takimit të sotëm Delvina – Butrinti, takim i cili u transmentua LIVE nëpërmjet Saranda Web dhe i cili përfundoi 0-0, është shprehur se ekipi i Delvinës doli nga fusha e lojës i pamposhtur dhe me kokën lart.
Hari Imeri shkruan se dëshiroj ti uroj suksese në vijimësi dhe ekipit të Sarandës.
STATUSI:
Të pamposhtur dhe me kokën lartë.
Sot, këta djem dëshmuan se kjo fanellë për ta është fanella e shpirtit delvinjot.
Mirënjohje për tifozerinë më të bukur që njeh futbolli shqiptar.
Përtej rivalitet, dëshiroj ti uroj suksese në vijimësi dhe ekipit të Sarandës

PJESA 1

PJESA 2


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.