Kapet Droge ne Janine e Korfuz, Ne pranga poseduesit

21/12/1514:52

Shperndaje:

Kapet Droge ne Janine e Korfuz, Ne pranga poseduesit

Policia greke sekuestron 26 kg marijuane ne kufi. Droga u sekuestrua ne fshatin Areti, Janine ne nje mjet ku ndodheshin nje shqiptar 45 vjec e nje grek 55 vjec. Droga e ndare ne 6 pako dhe e futur ne 2 canta, me peshe te sakte 26 kg 650 gram.

Kapet Droge ne Janine e Korfuz, Ne pranga poseduesit

Droga e ngarkuar ne kufirin e gjelber. Po sot jane Sekuestruar dhe 13 kg marijuane ne Korfuz. Droga e fshehur ne prapakolpin e mjetit, e ndare ne 14 pako, me peshe te sakte 13 kg 364 gram, u zbulua nga qeni. Arrestohet drejtuesi i mjetit, shqiptar 43 vjec


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.