δφγKapen 119 kg kanabis, në pranga transportuesi.
Policia greke ka sekuestruar një ngarkesë kanabisi prej 119 kg, e cila transportohej nga një 29-vjecar shqiptar me një automjet, të cilin e kishte marrë me qera një shtetas grek.
Sasia e drogës është kapur pak kilometra nga kufiri shqiptar dhe sipas informacioneve të thespro.gr droga ishte futur në Greqi nëpërmjet kufirit.

Loading...

 

loading...
loading...