Kamioni bie në humnerë dhe merr flakë pranë tunelit të Skërficës, humb jetën shoferi – VIDEO

27/02/2417:06

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.