Kambisti dhunohet dhe grabistet nga 2 persona të maskuar në hyrjen e pallatit

07/05/2118:10

Shperndaje:


.
Një kambist në qytetin e Sarandës ka rënë pre e grabitjes pak minuta më parë.
Ngjarja ka ndodhur në Lagjen nr. 4 Kodër të qytetit.
Sipas informacioneve të para, 2 persona të maskuar i kanë ngritur “pusi” kambistit në hyrjen e pallatit dhe sapo ka tentuar të hyjë në ashensor, e kanë goditur duke i rrëmbyer edhe një shumë parash prej 500 mijë lekë të reja.
Policia ndodhet në vendngjarje për të mbledhur provat, duke bërë edhe sekuestrimin e pamjeve të kamerave të sigurisë në zonën përreth.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.