Iu bindën urdhërit të verbër, Anonymous Albania sulmon AKEP

30/11/1921:07

Shperndaje:


Anonymous Albania nepermjet nje postimi ne fb njoftojne se kane sulmuar AKEP.
Sulmi ka ardhur pas bllokimit nga AKEP te domainit joqalbania.com, nderkohe hackerat kane lene ultimatum 24 ore per zhbllokimin e JOQ Albania, ndryshe pasojat do te jene me te renda.
Njoftimi:
#Njoftim
kompania Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) osht sulmuar nga Anonymous Albania. arsyeja osht se kjo kompani me urdherin e edi rames ka bllokuar domain joqalbania.com . i bejm thirrje AKEP te hap mbrenda 24 oreve locationin per ne shqiperi qe njerzit te ken access te “JOQ”, perndryshe “AnonymousAlbania ” do marr hapa te medha me sulme kibernetike deri ne bllokimin total te AKEP !
Ne Jemi Anonymous Albania
Ne Jemi ne Mbrojtie te Qytetareve
Ne Nuk Falim
Ne Nuk Harrojm
Na Prisni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.