Irma Libohova dhe ish “Miss Shqiperia”1999 ne USA, Alma Ajazi, pushimet verore në Sarandë

25/07/2016:33

Shperndaje:


Kengetarja e njohur Irma Libohova dhe ish “Miss Shqiperia” 1999 ne USA, Alma Ajazi, ish modele, kanë zgjedhur Sarandën për të kaluar pushimet verore.
I kemi parë disa here së bashku ne programe televizive, duke folur për miqësinë e tyre të veçantë.
Ne keto dite pushimesh Irma dhe Alma janë parë së bashku ne qytetin tone, duke u fotografuar mes njerezve, simpatizante ,dashamires te tyre.

Ne kohet e veshtira qe po kalon e gjithe bota e pandemia ka demtuar shume sektore te jetes, perfshire edhe turizmin, ne ndjehemi krenare qe, keto dy mikesha artiste kane zgjedhur vendin e tyre te pushonje, vecanerisht Saranden tone te bukur.
Ne ju urojme pushime te mbara ne vijim e te kene te bukur miqesine e tyre


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.