Ilir Nikolla prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Sarandë – VIDEO

09/11/2221:31

Shperndaje:

Ilir Nikolla prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Sarandë

Ilir Nikolla prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Sarandë. Ilir Nikolla ka përfunduar studimet në Universitetin e Tiranës dhe ka qenë Student i Dhjetorit. Ilir Nikolla ushtron profesionin e avokatit në Sarandë. Ilir Nikolla ka kandiduar në zgjedhjet e vitit 2017 si kandidat i pavarur përballë Adrian Gurmës, duke marrë rreth 19% të votave.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.