Humbi në garën e Primareve, Spiro Vaso shfaqet në takimin e Alibeajt, mungon te festën e PD Sarandë

12/01/2318:58

Shperndaje:

Spiro Vaso, një prej mbështetësve të parë të foltores dhe betejës për largimin e Lulzim Bashës, nuk ka marrë pjesë në festën e Partisë Demokratike me rastin e 32-vjetorit të Themelimit të Degës së PD Sarandë.

Spiro Vaso ishte shfaqur mesditën e sotme në takimin e zhvilluar me një pjesë të mbështetësve të ish-kryetarit Lulzim Basha, të cilët aktualisht janë grupuar pranë Enkelejd Alibeajt, por ka munguar në takimin e zhvilluar në selinë e PD Sarandë me rastin e 32-vjetorit të Themelimit të Degës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.