Hotel Restorant PRISHTINA, Sarande

11/06/1921:52

Hotel Restorant PRISHTINA, Sarande ndodhet nĂ« njĂ« nga pikat mĂ« tĂ« bukura tĂ« bregdetit tĂ« SarandĂ«s, pranĂ« resortit tĂ« famshĂ«m Bougainville Bay, nĂ« km. e parĂ« tĂ« rrugĂ«s Sarande – Butrint

Dhomat janë të kompletuara me një banjo private, të gjitha dhomat në hotel ofrohen me ajër të kondicionuar, dhe dhomat e zgjedhura gjithashtu kanë një ballkon.

Mysafirëve në Hotel Restorant Prishtina, Sarande u ofrohet mëngjes kontinental.

Në restorantin e Hotel Restorant Prishtina, Sarande do të gjeni një larmishmëri gatimesh me prodhime deti, por edhe të kuzhinës shqiptare dhe mesdhetare, me cmime të volitshme.

Hotel Restorant Prishtina, Sarande
Ne flasim gjuhën tuaj!
Për info dhe rezervime kontaktoni në Tel +355 682184764


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 ‱ Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i pĂ«rmbajtjes sĂ« kĂ«saj faqeje.