Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 4 prill 2016

04/04/166:22

Shperndaje:


Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 4 prill 2016
horoskopi saranda webDashi 21 mars – 20 prill
Merkuri do ju nxite te jeni me romantike sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do e bëni partnerin te ndihet si neper ëndrra. Edhe vete do kënaqeni kur ta shihni atë te lumtur. Beqaret do jene pasionante, por nuk do mendojnë asnjë moment për një lidhje serioze. Gjendja e financave ka për te qene shume here me e mire se disa dite me pare, kështu qe duhet te përfitoni për te bere investime.
Demi 21 prill – 21 maj
Po nuk u treguat te arsyeshëm keni për te pasur probleme te mëdha me partnerin tuaj sot. Mos kërkoni vetëm te kënaqeni e te gëzoheni për vete. Beqaret nuk do duan ta ndryshojnë statusin e tyre dhe për këtë arsye nuk do i pranojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar me mire te merrni masa qe tani qe situata është e qëndrueshme sesa te rrezikoni me vone te mbeteni pa para.
Binjaket 22 maj – 21 qershor
Pas një periudhe tejet delikate sot do ndiheni me te qete ju te dashuruarit dhe do keni një komunikim te ngrohte me partnerin tuaj. Beqaret do kenë një dite pasionante dhe te mbushur me ftesa. Do i shfrytëzojnë te gjitha, por nuk do vendosin ende se ke do zgjedhin. Ne planin financiar vështirësitë do vazhdojnë kështu qe duhet te shisni diçka qe t’ia dilni mbanë.
Gaforrja 22 qershor – 22 korrik
Tension, debate, mosmarrëveshje te shumta. Dita e sotme nuk do jete aspak e mire për ata qe janë ne një lidhje. Shpesh do doni te ndërprisni gjithçka. Beqaret nuk do jene ende shume te sigurte nëse do duan te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen apo jo. Ne planin financiar do keni fat dhe situata do vije duke u stabilizuar. Shlyeji te gjitha borxhet sa me pare.
Luani 23 korrik – 22 gusht
Dite e këndshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do ndieni ne çdo moment. Beqaret as qe mendojnë për dashurinë pasi do e kenë mendjen diku tjetër. Nuk do ju interesoje as propozimet e bukura qe do ju bëhen. Buxheti do filloje te përmirësohet pak nga pak. Do dini t’i menaxhoni me kujdes te ardhurat tashme.
Virgjeresha 23 gusht – 23 shtator
Do jeni mjaft sensuale, pasionate dhe largpamës sot ju te dashuruarit. Çdo moment i kaluar me partnerin ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret gjithashtu duhet te përfitojnë nga mundësitë e mira qe do iu jepen sepse vërtet do ndihen për mrekulli. Gjendja e financave do jete e njëjtë si disa dite me pare. Veproni gjithmonë me kujdes e maturi.
Peshorja 24 shtator – 23 tetor
Sot do bini dakord për gjithçka me partnerin tuaj dhe gjerat mes jush do ecin ashtu si keni dëshiruar gjithmonë. Do përfundoje njëherë e mire periudha me probleme. Beqaret do jene shume serioze dhe nuk do jete e lehte qe te bien pre e joshjes se disa personave. Financat do riorganizoni dhe situata do stabilizohet. Mund te ndihmoni edhe miqtë.
Akrepi 24 tetor – 22 nëntor
Ata qe janë ne një lidhje do kenë një dite shume te qete dhe pa probleme sot. Çdo gjë do ju rrjedhe natyrshëm ne mënyrën me te mire. Beqaret nuk do duan ne asnjë mënyrë ta ndryshojnë statusin e tyre sepse do ju duket sikur e gjithë jeta e mëvonshme do jete e shkëputur nga ajo e shkuara. Ne planin financiar situata do varet nga sjellja juaj. Kujdesuni për gjithçka.
Shigjetari 23 nëntor – 21 dhjetor
Flisni hapur me partnerin tuaj sot dhe sqarojini te gjitha problemet qe ju kane dale. Po i late pas dore duke menduar se ato do përmirësohen vete ne te ardhmen, do keni probleme serioze. beqaret do jene gati edhe për aventura te çmendura kalimtare dhe çdo gjë do jete si ata e dëshirojnë. Për financat duhet te flisni sa me pare me specialistet e fushës ne mënyrë qe t’iu ndihmojnë te dilni nga vështirësitë.
Bricjapi 22 dhjetor – 20 janar
Shume gjera do ndryshojnë për mire sot për juve qe jeni ne një lidhje. Shprehini sa te mundni ndjenjat tuaja dhe mos mendoni asnjë moment se partneri mund te shohë dike tjetër. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim te veçante. Le te bëjnë edhe pak durim. Ne planin financiar do jeni me fat dhe situata do vije gjithmonë duke u përmirësuar.
Ujori 21 janar – 19 shkurt
Mos ecni me sy mbyllur sot kudo qe t’iu thotë partneri sepse mund edhe te vuani me vone pasojat. Për gjithçka reflektoni me kujdes. Beqaret do realizojnë një takim mbresëlënës dhe do mendojnë ta ndryshojnë rutinën e jetës. Ne planin financiar nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni. Do ju dalin para edhe për te shpenzuar edhe për tehequr mënjanë për te ardhmen.
Peshqit 20 shkurt – 20 mars
Sot do keni mundësi ta thelloni edhe me shume marrëdhënien tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe do ndiheni vërtet me mire se kurrë me pare. Beqaret nuk do mërziten duke qene vetëm sepse miqtë do ju qëndrojnë gjithë kohës ne krah. Ne planin financiar do keni probleme te shumta dhe ne disa momente mund ta mendoni çdo gjë te erret. Mos e lëshoni tërësisht veten.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.