Horoskopi, e shtunë 9 prill 2016

08/04/1621:26

Shperndaje:


Horoskopi ditor, e shtunë 9 prill 2016
Dashi

Do keni konflikte te njëpasnjëshme me partnerin tuaj sot edhe për gjera elementare. Ne disa momente madje do ndiheni shume keq dhe do doni te shkëpusni gjithçka. Beqaret nuk do jene ne humor për te flirtuar dhe ka mundësi te humbasin raste te shkëlqyera. Financat do jene te ekuilibruara dhe te paktën për këtë sektor do ndiheni te qete. Mund te kryeni edhe ndonjë investim.
Demi
Bashkëpunim, dialog dhe dëshire për te ndare çdo gjë me njeritjetrin. Kjo e sotmja ka për te qene një dite e begate dhe e mbushur me kënaqësi. Beqaret do kenë një dite plot ngjyra dhe duan apo nuk duan do e ndryshojnë statusin. Mbrëmja ka për te qene mjaft interesante. ne planin FInanciar do keni ide te mira sesi ta ndryshoni situatën për mire. Nuk do ketë me vështirësi
Binjaket
Urani do e beje jetën tuaj te paqëndrueshme sot. Nuk do ua vini veshin atyre qe do ju thotë partneri dhe debatet do jene te vazhdueshme. Beqaret do kenë një dite plot diell dhe te mbushur me mundësi për takime. Mire është t’i shfrytëzojnë ne maksimum. Ne planin FInanciar do mbizotërojë qëndrueshmëria sepse ne çdo moment do i bëni me kujdes llogarite.
Gaforrja
Sado qe te mundohet partneri sot t’ua beje qejFIn nuk do arrije dot. Nuk do kënaqeni lehtësisht dhe here pas here do mbyllet ne vetvete. Beqareve papritur do ua rrëmbejë zemrën një person dhe do mund te FIllojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Sektori i FInancave do vazhdoje te mbetet delikat. Nuk do arrini as te kryeni shpenzimet me te domosdoshme.
Luani
Do jeni ne humor te mire sot ju te dashuruarit dhe se bashku me partnerin keni për te kaluar plot çaste romantike. Shfrytëzojeni çdo sekonde deri ne maksimum. Beqaret nuk duhet t’i besojnë te gjitha fjalëve te personave qe do i joshin sepse do lëndohen tej mase. Financat do arrini t’i organizoni si duhet dhe do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.
Virgjeresha
Sot do dëshironi te bëni gjera ndryshe nga rutina ju te dashuruarit dhe do kërkoni qe partneri t’ua plotësojë dëshirat. Kujdes sepse jo gjithçka është ashtu si duket. Beqaret do jene tërheqës, por njëkohësisht edhe mendjemëdhenj. Po refuzuat çdo ftese për shkak se personi nuk ju duket ne lartësinë e duhur keni për te mbetur përgjithmonë vetëm. Financat kane për t’u përmirësuar tej mase.
Peshorja
Priten çaste te lumtura sot për juve qe jeni ne një lidhje. Shfrytëzojeni çdo moment deri ne maksimum sepse jo gjithmonë ka për te qene kështu. Beqaret do joshin gjithë kohës disa persona, por për fat te keq nuk do ja dalin dot t’i bëjnë për vete. Financat do kenë përmirësime te njëpasnjëshme. PërFItoni nga kjo gjë për te bere investimet e nevojshme dhe për te shlyer borxhet e vjetra.
Akrepi
KonFIgurimi i yjeve ka për te qene i jashtëzakonshëm sot për juve qe jeni ne një lidhje. Marrëdhënia mes jush do behet me e ngrohte dhe do kaloni çaste te ngrohta me partnerin. Beqaret do kenë një tërheqje te madhe për një person te cilit bëjnë mire t’ia shprehin sa me pare këtë gjë. Ne planin FInanciar do keni probleme serioze po u treguat impulsive.
Shigjetari
Venusi edhe sot do ndikoje pozitivisht ne jetën tuaj ne çift. Do dashuroheni plot pasion me partnerin dhe çastet e bukura nuk do mund te përshkruhen me fjale. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Buxheti do jete i kënaqshëm. përFItoni nga kjo dite e qete për te bere një riorganizim te situatës dhe për te hequr disa para mënjanë.
Bricjapi
Sot do jeni me te qete ju te dashuruarit dhe do arrini te ×isni edhe për disa probleme qe keni pasur me herët. Me ne fund gjithçka do zgjidhet njëherë e mire dhe do ndiheni te çliruar. Beqaret duhet te njohin shume persona para se te vendosin te FIllojnë një lidhje. Financat pak nga pak do arrijnë te stabilizohen. Do dini ne çdo moment çfarë hapash te hidhni.
Ujori
Sot do FIlloje një etape e re për jetën tuaj ne çift dhe ne çdo moment keni për te përjetuar emocione te reja. Shfrytëzojeni çdo sekonde sa te mundeni. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë, kështu qe nuk duhet te nxitohen për ta ndryshuar statusin. Ne planin FInanciar do jeni te kthjellet dhe do dini si te veproni qe situata te mos ketë asnjë lloj luhatjeje.
Peshqit
Do jeni euforike sot si ju te dashuruarit ashtu edhe ju beqaret. Pritet një dite e begate dhe e mbushur me çaste te këndshme. Përgatituni edhe për surpriza ne momentet qe me pak e prisni. Ata qe janë vetëm do dashurohen me persona te shenjës se dashit ose demit. Buxheti ka për te qene me i kënaqshëm dhe kjo do ju lejoje te kryeni pa frike disa shpenzime.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.