Horoskopi, e hënë 26 shtator 2016

25/09/1620:56

Shperndaje:


Horoskopi, e hënë 26 shtator 2016
Dashi
Keni një ditë të tërë në dispozicion për të reflektuar sot dhe për të menduar se çfarë do të bëni në ditët në vijim lidhur me marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do tregohen mjaft joshës gjatë kësaj dite dhe do e bëjnë për vete çdokënd që pëlqejnë. Financat do vinë duke u përmirësuar dalëngadalë.
Demi
Sot nuk duhet të humbni rastin nëse doni të bisedoni me partnerin/en për një temë interesante. Do t’ju dëgjojë me vëmendje. Beqarët edhe pse nuk do e kenë mendjen te dashuria, nuk do i refuzojnë dot ftesat për takime. Financat nuk do kenë probleme, do vazhdojnë të jenë të ekuilibruara.
Binjakët
Shume ide inovative vinë në mendjen tuaj sot për ju që jeni në një lidhje dashurie dhe ju jeni nga ata persona që do të hidheni menjëherë në veprim për ti realizuar. Beqarët pa e kuptuar edhe vetë me sharmin e tyre do bëjnë për vete kë të duan. Në planin financiar tregohuni të matur me shpenzimet.
Gaforrja
Edhe pse sot do të punoni shumë, do të shikoni që kur doni mund të gjeni kohë për të kaluar edhe me partnerin/en tuaj që ka nisur të ndjehet si i/e braktisur. Beqarët nuk do mundin dot ta ndryshojnë statusin edhe sot, më mirë të presin kohën e përshtatshme dhe të mos nxitohen. Kujdes me shpenzimet.
Luani
Ditën e sotme mund ta kaloni duke rregulluar marrëdhëniet me personin që do të jetë në të ardhmen në krahun tuaj. Beqarët edhe pse do mundohen nuk do e bëjnë dot për vete personin që pëlqejnë. Kjo do i mërzisë pa masë. Në planin financiar bëni mirë të bëni një organizim të të ardhurave.
Virgjëresha
Sot jeni mbingarkuar dhe nuk keni mundësi të krijoni hapësira për të takuar partnerin/en tuaj. Mundohuni që ky problem të mos bëhet përsëritës. Beqarët do i refuzojnë të gjitha ftesat për takime, pasi nuk do duan ta ndryshojnë akoma statusin. Në planin financiar parashikohen probleme të njëpasnjëshme.
Peshorja
Duhet ti përkushtoheni më shumë partnerit/es, personave që ju duan dhe që ju doni. Krijoni hapësirat e nevojshme për ta. Beqarët edhe pse do realin plot takime interesante, vetëm një person do i tërheqë pa fund vëmendjen. Në planin financiar do jeni të mirëorganizuar.
Akrepi
Sot duhet të rregulloni punët me njeriun tuaj të zemrës. Keni bërë një gjest që atij si ka pëlqyer aspak dhe kjo ka sjellë mërzitje tek të dyja palët. Beqarët do kenë shumë pretendime dhe nuk do vendosin dot lehtë. Financat nuk parashikohen me probleme, megjithatë tregohuni të matur me shpenzimet.
Shigjetari
Sot do të ndryshojë optika juaj mbi njeriun tuaj të zemrës. Ngjarjet e fundit kanë treguar që ndonjëherë paragjykoni pa të drejtë. Beqarët do kenë plot takime interesante, por nuk do jenë të vendosur për të hedhur hapa të mëtejshëm. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe kjo do ju shmang problemet.
Bricjapi
Keni lënë të kalojë shumë kohë nga një debat me partnerin/en dhe kjo çështje që ju shqetësonte tani është kthyer në një problem serioz. Beqarët do kenë një ditë të bukur të mbushur me takime mbresëlënëse. Disa mund ta gjejnë veten edhe në lidhje. Financat do vinë duke u përmirësuar.
Ujori
Ditë e qetë parashikohet kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje dashurie. Paraditja do ju zihet nga puna, ndërsa pasditen do ja dedikojnë partnerit/es. Beqarët do njohin një person i cili do i tërheqë jashtëzakonisht shumë, saqë do fillojnë të besojnë te dashuria me shikim të parë. Financat do jenë me fat.
Peshqit
Një lajm që ju mundonte lidhur me partnerin/en më në fund arriti të bëhej publik dhe ju mund të rrini të qetë sepse nuk duhet të mbani më sekrete. Beqarët do ndjehen të lodhur nga vetmia dhe do jenë të gatshëm edhe për aventura kalimtare. Financat do jenë të mira, do mbrohen nga Urani.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.