Horoskopi, e enjte 22 shtator 2016

21/09/1621:10

Shperndaje:


Horoskopi, e enjte 22 shtator 2016
Dashi
Shume planete do ndikojne sot ne jeten tuaj ne cift dhe do e bejne ate me te bukur. Shfrytezojeni per t’i shprehur me teper ndjenjat dhe emocionet. Edhe nese keni pakenaqesi thojini sot. Gjetja e dashurise do jete nje mision i pamundur per beqaret, Beni durim. Ne planin financiar do jete nje dite e paqendrueshe. Nese beni shume shpenzime do keni tronditje.
Demi
Dashuria ne cift do jete nje nga prioritetet tuaja sot. Do kujdeseni shume qe klima te jete sa me e ngrohte dhe me e qendrueshme. Do ia dilni. Beqaret nga ana tjeter nuk duhet te joshin cdo person qe do iu dale para. Nuk eshte kjo menyra e duhur per te gjetur personin e pershtatshem. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat. Cdo gje do jete ne doren tuaj, prandaj kujdes.
Binjaket
Mos kerkoni te qendroni gjithe kohes prane atij qe dashuroni sepse kjo nuk eshte e mundur. Jepini atij me teper liri dhe do e shihni qe gjithcka do shkoje me se miri. Beqaret duhet t’i marrin gjerat shtruar dhe te mos nxitohen. Do vije dhe dita e tyre. Ne planin financiar mos i besoni shume kujteses dhe te shpenzoni pa kufij nese nuk doni te ngeleni pa leke.
Gaforrja
Dita e sotme do jete shume e mire si per ata qe kane nje lidhje ashtu edhe per beqaret. Ciftet do fillojne projekte te perbashketa dhe do ndihen te lumtur ne krahet e partnerit. Beqaret do kene dashuri me shikim te pare. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga duart. Mos shpenzoni pa kufi nese nuk doni qe buxheti te rrenohet. Mendohuni mire para se te ndermerrni cdo hap.
Luani
Influenca e yjeve ne jeten sentimentale te cifteve do jete e favorshme. Perfitoni sa me shume nga kjo klime e qete pa e kthyer koken pas. Ju beqare edhe pse do josheni mjaft nga dikush sot nuk do e jepni veten kollaj. Analizojeni me kujdes cdo detaj dhe me pas vendosni per te ardhmen tuaj. Urani dhe Neptuni do iu sjellin permiresime te financave, por mos u tregoni impulsive me shpenzimet.
Virgjeresha
Venusi do iu garantoje sot nje jete sentimentale harmonike dhe mjaft te bukur. Do ndiheni te lumtur prane atij qe keni ne krah. Beqaret do perballen me surpriza te kendshme. Mos neglizhoni ftesat per takime qe do iu behen gjate kesaj dite. Do e keni pak te veshtire ta ekuilibroni buxhetin sot, por me pak mundim dhe maturi do ia dilni mbane.
Peshorja
Nese jeni ende vetem, influenca e yjeve do sjelle takime te rendesishme dhe dashuri me shikim te pare. Shikojini me kujdes personat qe do iu dalin para. Jeta sentimentale e cifteve do permiresohet. Do jeni me afer partnerit tuaj dhe do e keni me te lehte te komunikoni me te. Ne planin financiar nuk duhet te hidhni asnje hap te nxituar sepse do keni shume probleme me vone.
Akrepi
Sot do merrni vendime te rendesishme per jeten tuaj ne cift dhe kjo do iu beje te ndiheni edhe me mire. Personi qe keni ne krah do tregohet i dashur dhe i sinqerte me ju. Beqaret do kalojne nje dite interesante dhe me emocione. Perfitoni nga takimet qe do beni.Klima ne planin financiar do jete e favorshme. Mund te kryeni me ne fund transaksionet qe kishit menduar prej kohesh.
Shigjetari
Nese jeni ne cift beni kujdes nga keqkuptimet qe mund te lindin. Mundohuni qe t’i shmangni ato me sa te mundeni. Per beqaret pritet nje dite entuziaste ne dashuri dhe plot pasion. Ne pergjithesi do jete nje dite e mire per projektet e se ardhmes suaj. Ne planin financiar nuk do i zgjidhni ngadale problemet, por do kerkoni zgjidhjen e menjehershme. Kerkoni ndihme nese ju duhet.
Bricjapi
Nese jeni ne cift, jeta juaj ka rrezik te jete mjaft e turbullt. Nuk do doni te beni as leshimin me te vogel dhe partneri ca me pak. Mos renia dakord per dicka mund te sjelle goxha debate. Kujdes! Per sa iu perket beqareve do kene fat dhe takime me shumice. Mos u tregoni te turpshem. Shikoni mire atje ku do shkelni ne sektorin e financave sepse mund te rrezoheni. Hiqni disa kursime menjane.
Ujori
Klima ne jeten ne cift do jete e dyzuar. Do jete e veshtire te thuhet nese do keni surpriza te kendshme apo ne te kundert do perballeni me lekundje serioze. Per cdo problem flisni me ate qe keni ne krah. Jeta e beqareve do jete e njejte dhe nuk do kene fat ne dashuri. Perpektiva shume te mira ne planin material. Urani do iu tregoje rrugen e duhur per te shkuar atje ku duhet.
Peshqit
Mos u tregoni shume kerkues ndaj partnerit tuaj gjate kesaj dite sepse ai nuk do mund t’ua plotesoje dot deshirat. Nese nuk toleroni do keni probleme. Beqaret nga ana tjeter do takojne nje person joshes dhe sharmant. Mos u bazoni vetem tek pamja per te krijuar nje lidhje. Njiheni me shume ate. Ceshtjet financiare do shkojne me se miri. Do e keni te qarte sa te shpenzoni.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.