Horoskopi ditor, e hënë 18 prill 2016

17/04/1621:14

Shperndaje:


Horoskopi ditor, e hënë 18 prill 2016
Dashi
Sot do bëni te pamundurën për te gjetur zgjidhje te mira për problemet qe ju kane dale ne çift dhe do ndiheni me te qete. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment sepse persona interesante do ju afrohen. Po nuk e shfrytëzuat as sot mundësinë do pendoheni. Me shpenzimet tregohuni sa me te rezervuar nëse nuk doni qe situata te marre tatëpjetën.
Demi
Ka rrezik qe lidhja e sotme te jete goxha e tensionuar sot. Do debatoni edhe për gjerat me elementare. Po vazhduat kështu ka rrezik qe shume shpejt te vije ndarja. Beqaret do jene te vëmendshëm ndaj joshjes qe do i behet nga dikush dhe do afrohen mjaft me te. Buxhetin do dini si ta menaxhoni gjithë kohës dhe situata do mbetet e mire. Nuk do keni për çfarë te qaheni.
Binjaket
Përkushtojuni sa me shume qe te mundni sot atij qe keni ne krah pasi ai do ketë vërtet nevoje për ju. Ne këtë mënyrë do mund te rregulloni edhe ndonjë problem te vogël qe ju kishte dale se fundmi. Beqaret do flirtojnë ne çdo moment, por nuk do preferojnë ende te hedhin hapa. Ne planin FInanciar nuk do ketë asnjë lloj tronditje kështu qe mund te shpenzoni edhe pak me tepër.
Gaforrja
Do kërkoni me shume liri se kurrë sot ju te dashuruarit dhe kjo mund te sjelle debate ne çift. Flisni me te dhe shpjegojani gjithçka. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te bere ndryshime te statusit dhe mund te ndihen keq. Prisni edhe pak dite pasi çdo gjë do ndryshoje si me pult. Buxheti do jete i kënaqshëm edhe fale arritjeve qe do keni ne pune.
Luani
Dite perfekte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni një komunikim te ngrohte dhe do mundoheni sa te mundeni t’ia plotësoni dëshirat partnerit tuaj. Beqaret duhet te shmangin personat e shigjetarit sepse mund te vuajnë me vone. Gjendja e financave do përmirësohet tej mase, fale perkujdesit tuaj, por edhe ndihmës se te afërmve.
Virgjeresha
Mjedisi yjor nuk do jete aspak i favorshëm për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do jeni te logjikshëm dhe gabimisht mund te hidhni hapa te gabuara. Beqaret do ndihen mire me miqtë e tyre dhe nuk do e ndiejnë nevojën për te ndryshuar status. Financat do jene te mira. PërFItoni për te bere investimet e menduara prej kohesh sepse me vone nuk i dihet çfarë ndodh.
Peshorja
Do jeni me te hapur ndaj çdo gjeje qe do ju propozoje partneri juaj sot dhe madje mund te bëni edhe ndonjë çmenduri. Çdo çast pranë njeri­tjetrit ka për te qene fantastik. Beqaret nuk duhet t’i hedhin sytë tek personat qe kane një lidhje sepse do lëndojnë veten dhe persona te tjerë. Gjendja e financave do vije duke u stabilizuar goxha. Shfrytëzojeni këtë mundësi.
Akrepi
Do jeni me te hapur me partnerin tuaj sot dhe do flisni me te edhe për detajet e vogla te jetës ne çift. Shume gjera kane për t’u përmirësuar. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe nuk do kenë me dite te zymta si me pare. Ne planin FInanciar nuk do merrni masat e duhura dhe gjendja mund te mos jete ashtu si keni dashur. Kujdes me çdo investim.
Shigjetari
Saturni do jete planeti qe do ju mbështesë ne çdo moment sot ju te dashuruarve. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret do kenë dyshime për atë çfarë duan te bëjnë dhe me shume mundësi nuk do hedhin hapa. Ne planin FInanciar duhet te tregoheni sa me te kujdesshëm qe te mundeni pasi situata mund t’iu dale shpejt jashtë kontrollit.
Bricjapi
Po nuk u treguat te matur me fjalët qe do thoni mund te keni debate te forta me partnerin tuaj sot. Mos mendoni vetëm për te mirën e vetes. Beqaret do kenë takime konkrete dhe pas një personi do ndihen te plotësuar. Mos ngurroni t’i shprehni ndjenjat. Buxheti nuk do jete ashtu si duhet, kështu qe mos kryeni shpenzime te pamenduara. Po FIlluan problemet zor se do i sheshoni shpejt.
Ujori
Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë plot çaste romantike sot dhe marrëdhënia me partnerin do jete e jashtëzakonshme. Te shkuarës se trishtë do i vini kapak njëherë e përgjithmonë. Beqaret do kenë disa probleme ne pune dhe nuk do e kenë aspak mendjen tek dashuria. Ne planin FInanciar, me pak mundim do arrini te vendosni rregull dhe do bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Peshqit
Ju te dashuruarit do kaloni një dite interesante sot. Secili do mendoje për veten dhe për atë qe ka ne krah duke menduar t’ia plotësojë dëshirat partnerit reciprok. Edhe beqaret do jene me fat ne dashuri dhe do e ndryshojnë statusin e tyre me pare nga sa kishin menduar. Ne planin financiar do keni kurajën dhe vendosmërinë për ta përmirësuar situatën. Do ja dilni mbanë.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.